Štyri spôsoby, ako volať neobmedzene s VIPTelom

Potrebujete veľa telefonovať a nechcete byť v strese kvôli účtu? S VIPTelom máte viacero možností, ako volať veľa a neplatiť za to nič alebo len mesačný poplatok, ktorý vás finančne nezruinuje.

figure_tied_to_phone_1600_clr_27031. Volania medzi sebou v rámci siete VIPTel

Túto možnosť môže využívať každý bez ohľadu na to, aký program si vyberie. Pokiaľ máte vy a zároveň váš známy jeden z našich programov, máte istotu, že medzi sebou si vždy voláte zadarmo. Dokonca ponúkame program VIPTel S, za ktorý mesačne nič neplatíte, takže ak nebudete volať naozaj nikomu, len VIPTel zákazníkom, môžete veľa ušetriť a pritom sa neobmedzovať.

 2. Balíček s neobmedzenými volaniami na pevnú linku

Ak častejšie voláte na pevnú linku, potom je pre vás balíček VIPTel PS tou pravou voľbou. Objednajte si ho k ľubovoľnému programu, napríklad k programu VIPTel S a mesačne vás to bude stáť len 9,99 € bez ohľadu na to, v ktorej sieti majú pevnú linku vaši blízki a koľko času s nimi pretelefonujte. Buďte v intenzívnom kontakte so svojou rodinou, a neplaťte za to viac, než je cena balíčka. Teraz dostanete k balíčkom aj kvalitný VoIP telefón zadarmo, ale volať môžete aj zo svojho smartfónu, počítača či tabletu prostredníctvom aplikácie.

figure_talk_giant_phone_1600_clr_2697 3. Balíček s 500 voľnými minútami na mobily

Potrebujete volať známym aj na mobil? Vyberte si balíček VIPTel PS+, v rámci ktorého môžete volať na pevnú linku, koľko chcete, a do mobilnej siete až 500 minút, čo bude stačiť aj zhovorčivým, ako ste vy. S programom VIPTel S mesačne zaplatíte 19,99 € a nemusíte sa báť hovoriť s blízkymi tak dlho, ako potrebujete.

 4. S ústredňou ušetrí každá firma

Neplaťte za hovory medzi sebou v rámci firmy! S ústredňou budete kolegom volať efektívne (rýchlo, jednoducho, cez klapky) a navyše, nebude vás to nič stáť. Zväčšovanie firmy, prepájanie kancelárií a pobočiek nie je problém. Aj keď váš kolega sídli v inom meste, za volanie s ním u nás neplatíte. A to sa už naozaj oplatí.

Bližšie informácie nájdete na našej stránke.16.10.2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *